- Part # ISDB-M-WA-400-48-150-T2-M-A1E-AQ
Description du produit:
ISDBMWA40048150T2MA1EAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST-PROOF
LONG LEAD
ISDB SERIES
MEDIUM TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
400W MOTOR
48MM BALLSCREW LEAD
150MM STROKE
SCON/SSEL/XSEL-P/Q
5M CABLE
LEFT/END CABLE EXIT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 26/01/2023
Spécifications
Description du produit:
ISDBMWA40048150T2MA1EAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST-PROOF
LONG LEAD
ISDB SERIES
MEDIUM TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
400W MOTOR
48MM BALLSCREW LEAD
150MM STROKE