- Part # ISDB-L-WA-200-10-150-T2-M-A1E-AQ
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ISDBLWA20010150T2MA1EAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST-PROOF
ISDB SERIES
LARGE TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
200W MOTOR
10MM LEAD
150MM STROKE
SCON/SSEL/XSEL-P/Q
5M CABLE
LEFT/END CABLE EXIT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 17/01/2023
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ISDBLWA20010150T2MA1EAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST-PROOF
ISDB SERIES
LARGE TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
200W MOTOR
10MM LEAD
150MM STROKE