- Part # ISDA-M-A-100-5-250-T2-M
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ISDAMA1005250T2M
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST PROOF TYPE
STANDARD SPECIFICATION
ACTUATOW WIDTH 125MM
ABSOLUTE ENCODER
100W MOTOR
5MM LEAD
250MM STROKE
SCON / SSEL / XSEL-P/Q
5M CABLE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 17/01/2023
ISDA-M-A-100-5-250-T2-M
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ISDAMA1005250T2M
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST PROOF TYPE
STANDARD SPECIFICATION
ACTUATOW WIDTH 125MM
ABSOLUTE ENCODER
100W MOTOR
5MM LEAD
250MM STROKE