- Part # PSMN24SB10
- Category Power Supplies
- Category Power Supply Accessory
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
PSMN24SB10
SWITCH
2 POSITION MAINTAINED
ON/OFF
10 AMP CIRCUIT BREAKER
24 VAC
2.75" TRACK MOUNT
-30 TO 140 F
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 25/03/2026
PSMN24SB10
Spécifications
- Part # PSMN24SB10
- Category Power Supplies
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
PSMN24SB10
SWITCH
2 POSITION MAINTAINED
ON/OFF
10 AMP CIRCUIT BREAKER
24 VAC
2.75" TRACK MOUNT
-30 TO 140 F