- Part # AR30PL-311E3AZC
- Category Pilot Devices
- Category Selector Switch
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
AR30PL311E3AZC
FUJI ELECTRIC SELECTOR SWITCH
30MM
3-POSITION
MAINTAINED
LED ILLUMINATED
(1) N.O./(1) N.C. CONTACT(S)
PLASTIC BASE
METAL BEZEL
OPERATOR: ORANGE
KNOB
35MM
ROUND
PLASTIC
24 VAC/VDC
FULL VOLTAGE.
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 08/12/2025
AR30PL-311E3AZC
Spécifications
- Part # AR30PL-311E3AZC
- Category Pilot Devices
- Category Selector Switch
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
AR30PL311E3AZC
FUJI ELECTRIC SELECTOR SWITCH
30MM
3-POSITION
MAINTAINED
LED ILLUMINATED
(1) N.O./(1) N.C. CONTACT(S)
PLASTIC BASE
METAL BEZEL
OPERATOR: ORANGE
KNOB
35MM
ROUND
PLASTIC
24 VAC/VDC