- Part # FM14SQ25K125NBN
- Category Hydraulics
- Category Hydraulic Motor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
FM14SQ25K125NBN
(FM10368)
ORBITAL MOTOR 4-BOLT SAE A SQUARE FLANGE
25MM KEYED SHAFT
1/2" NPTF PORTS
125 CC
0.63" (16MM) WIDTH
7/16-20 O'RING CASE DRAIN (PLUGGED)
BLACK PAINT
USE WF1011755 + 25MM SHAFT & KEY + DRAIN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 10/02/2026
FM14SQ25K125NBN
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # FM14SQ25K125NBN
- Category Hydraulics
- Category Hydraulic Motor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
FM14SQ25K125NBN
(FM10368)
25MM KEYED SHAFT
1/2" NPTF PORTS
125 CC
0.63" (16MM) WIDTH