- Part # SCP30S12B-UDN
- Category Controls & Indicators
- Category Current Converter
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SCP30S12BUDN
AC-DC CONVERTER
DIN RAIL
1 O/P
30W
2.5A
12V
POWER SUPPLY APPLICATIONS:ITE
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:30W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:12VDC
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:2.5A
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2:-
LENGTH:68MMROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 02/12/2025
SCP30S12B-UDN
Spécifications
- Part # SCP30S12B-UDN
- Category Current Converter
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SCP30S12BUDN
AC-DC CONVERTER
DIN RAIL
1 O/P
30W
2.5A
12V
POWER SUPPLY APPLICATIONS:ITE
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:30W
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:2.5A