- Part # GLD-01-065
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
GLD01065
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
HEAVY DUTY POWER SUPPLY
INPUT
100-240 V
1.6 A MAX
47-63 HZ
OUTPUT
65W MAX
+5VDC 6.0 AMPS
+12VDC 3.0 AMPS
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 04/06/2021
GLD-01-065
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # GLD-01-065
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
GLD01065
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
HEAVY DUTY POWER SUPPLY
INPUT
100-240 V
1.6 A MAX
47-63 HZ
OUTPUT
65W MAX
+5VDC 6.0 AMPS
+12VDC 3.0 AMPS