- Part # CB2033B120480E
- Category Sensors & Switches
- Category Pressure Switch
- Weight 180.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
CB2033B120480E
PRINGLE BOLTED PRESSURE CONTACT SWITCH
WITH CONTROL POWER TRANSFORMER
2000A
120V
BOTTOM FEED
480V
THREE-POLE
3 WIRE
FUSIBLE. INCLUDES ARC ENERGY REDUCTION RELAY AND MATCHED CT'S
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 07/04/2026
CB2033B120480E
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # CB2033B120480E
- Category Sensors & Switches
- Category Pressure Switch
- Weight 180.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
CB2033B120480E
WITH CONTROL POWER TRANSFORMER
2000A
120V
BOTTOM FEED
480V