- Part # E22HL3X4
- Category Pilot Devices
- Category Pilot Light
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
E22HL3X4
EATON CLUSTER STYLE LED INDICATING LIGHT
PERMANENT LIGHT FUNCTION
22MM
GREEN
29MM
ROUND
PLASTIC BASE
24 VAC/VDC
FULL VOLTAGE.
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 17/09/2025
E22HL3X4
Spécifications
- Part # E22HL3X4
- Category Pilot Devices
- Category Pilot Light
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
E22HL3X4
PERMANENT LIGHT FUNCTION
22MM
GREEN
29MM
ROUND
PLASTIC BASE
24 VAC/VDC