- Part # HCM1A4020V2-1R5-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
HCM1A4020V21R5R
INDUCTOR
AEC-Q200
1.5UH
SHLD
4.5A
INDUCTANCE:1.5ΜH
RMS CURRENT (IRMS):4.5A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):6A
PRODUCT RANGE:HCM1A4020V2 SERIES
INDUCTOR CASE / PACKAGE:-
DC RESISTANCE MAX:30MOHM ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 08/12/2025
HCM1A4020V2-1R5-R
Spécifications
- Part # HCM1A4020V2-1R5-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
HCM1A4020V21R5R
INDUCTOR
AEC-Q200
1.5UH
SHLD
4.5A
INDUCTANCE:1.5ΜH
RMS CURRENT (IRMS):4.5A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):6A