- Part # HCM1A1105V2-330-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
HCM1A1105V2330R
INDUCTOR
AEC-Q200
33UH
SHIELDED
3.5A
INDUCTANCE:33ΜH
RMS CURRENT (IRMS):3.5A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):3.5A
PRODUCT RANGE:HCM1A1105V2 SERIES
INDUCTOR CASE / PACKAGE:-
PRODUCT LENGTH:10.8MM ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 22/10/2025
HCM1A1105V2-330-R
Spécifications
- Part # HCM1A1105V2-330-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
HCM1A1105V2330R
INDUCTOR
AEC-Q200
33UH
SHIELDED
3.5A
INDUCTANCE:33ΜH
RMS CURRENT (IRMS):3.5A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):3.5A
INDUCTOR CASE / PACKAGE:-