- Part # SDQ12-1R0-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
Description du produit:
SDQ121R0R
PRICE/EA (MIN PURCH= 3800) POWER INDUCTOR
1UH
2.49A
20
INDUCTANCE:1 H
INDUCTANCE TOLERANCE:20
DC RESISTANCE MAX:0.0403OHM
DC CURRENT RATING:2
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 22/10/2025
SDQ12-1R0-R
Spécifications
- Part # SDQ12-1R0-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
Description du produit:
SDQ121R0R
1UH
2.49A
20
INDUCTANCE:1 H
INDUCTANCE TOLERANCE:20
DC RESISTANCE MAX:0.0403OHM