- Part # SDQ12-100-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SDQ12100R
(PRICE/TC)
POWER INDUCTOR
10UH
0.831A
20%
PRODUCT RANGE:SDQ12 SERIES
INDUCTANCE
PARALLEL:9.61¦H
RMS CURRENT
PARALLEL:831MA
SATURATION CURRENT
PARALLEL:981MA
COUPLED INDUCTOR CASE:5.2MM X 5.2MM X 1.2MM
CORE MATERIAL:FERRITE ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 08/12/2025
SDQ12-100-R
Spécifications
- Part # SDQ12-100-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SDQ12100R
(PRICE/TC)
POWER INDUCTOR
10UH
0.831A
20%
PRODUCT RANGE:SDQ12 SERIES
INDUCTANCE
PARALLEL:9.61¦H
RMS CURRENT
PARALLEL:831MA
SATURATION CURRENT
PARALLEL:981MA