- Part # INS-M30-B15NS-B3
- Category Sensors & Switches
- Category Inductive Sensor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
INSM30B15NSB3
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR OPERATING PRINCIPLE: INDUCTIVE INSTALLATION TYPE: FLUSH SWITCHING DISTANCE: 15 MM SERVICE VOLTAGE: 10 … 30 V DC SWITCHING OUTPUT: NPN
200 MA
NO EVALUATION: DIGITAL DESIGN: THREAD CHARACTERISTICS: DOUBLE SWITCHING DISTANCE HOUS
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Également connu sous le nom de
N° de pièce alternatif
- DI-SORIC 213190
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 21/04/2026
INS-M30-B15NS-B3
Spécifications
- Part # INS-M30-B15NS-B3
- Category Sensors & Switches
- Category Inductive Sensor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
INSM30B15NSB3
200 MA