- Part # HD24B100-0150ELP1MES
Description du produit:
HD24B1000150ELP1MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
10000 N
150 MM
END-OF-STROKE INDICATION OUTPUT + ANALOG (POTENTIOMETER) POSITION OUTPUT + EXX
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
9 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD24B100-0150ELP1MES
Spécifications
- Part # HD24B100-0150ELP1MES
Description du produit:
HD24B1000150ELP1MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
10000 N
150 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
9 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD