- Part # HD24B045-0850LXX1EES
Description du produit:
HD24B0450850LXX1EES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
4500 N
850 MM
LOW-LEVEL SIGNAL MOTOR SWITCHING + EXX
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
19 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD24B045-0850LXX1EES
Spécifications
- Part # HD24B045-0850LXX1EES
Description du produit:
HD24B0450850LXX1EES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
4500 N
850 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)