- Part # HD24B045-0100CNO1MES
Description du produit:
HD24B0450100CNO1MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
4500 N
100 MM
CAN BUS J1939 + OPEN LOOP SPEED CONTROL
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
19 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD24B045-0100CNO1MES
Spécifications
- Part # HD24B045-0100CNO1MES
Description du produit:
HD24B0450100CNO1MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
4500 N
100 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)