- Part # HD24B026-0600LXX1EMS
Description du produit:
HD24B0260600LXX1EMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
2600 N
600 MM
LOW-LEVEL SIGNAL MOTOR SWITCHING + EXX
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
32 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD24B026-0600LXX1EMS
Spécifications
- Part # HD24B026-0600LXX1EMS
Description du produit:
HD24B0260600LXX1EMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
2600 N
600 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)