- Part # HD24B026-0400ELP1MES
Description du produit:
HD24B0260400ELP1MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
2600 N
400 MM
END-OF-STROKE INDICATION OUTPUT + ANALOG (POTENTIOMETER) POSITION OUTPUT + EXX
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
32 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD24B026-0400ELP1MES
Spécifications
- Part # HD24B026-0400ELP1MES
Description du produit:
HD24B0260400ELP1MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
2600 N
400 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)