- Part # HD24B026-0200EXX2MMS
Description du produit:
HD24B0260200EXX2MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
2600 N
200 MM
ELECTRONIC MONITORING PACKAGE ONLY
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
32 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD24B026-0200EXX2MMS
Spécifications
- Part # HD24B026-0200EXX2MMS
Description du produit:
HD24B0260200EXX2MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
2600 N
200 MM
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)