- Part # HD12B100-0300ELP1MMS
Description du produit:
HD12B1000300ELP1MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
10000 N
300 MM
END-OF-STROKE INDICATION OUTPUT + ANALOG (POTENTIOMETER) POSITION OUTPUT + EXX
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
9 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD12B100-0300ELP1MMS
Spécifications
- Part # HD12B100-0300ELP1MMS
Description du produit:
HD12B1000300ELP1MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
10000 N
300 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
9 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD