- Part # HD12B100-0100EXX1MES
Description du produit:
HD12B1000100EXX1MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
10000 N
100 MM
ELECTRONIC MONITORING PACKAGE ONLY
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
9 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD12B100-0100EXX1MES
Spécifications
- Part # HD12B100-0100EXX1MES
Description du produit:
HD12B1000100EXX1MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
10000 N
100 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
9 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD