- Part # HD12B068-0100EXP2MES
Description du produit:
HD12B0680100EXP2MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
6800 N
100 MM
ANALOG (POTENTIOMETER) POSITION OUTPUT + EXX
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
14 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD12B068-0100EXP2MES
Spécifications
- Part # HD12B068-0100EXP2MES
Description du produit:
HD12B0680100EXP2MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
6800 N
100 MM
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)