- Part # HD12B045-0600LXX2MES
Description du produit:
HD12B0450600LXX2MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
4500 N
600 MM
LOW-LEVEL SIGNAL MOTOR SWITCHING + EXX
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
19 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD12B045-0600LXX2MES
Spécifications
- Part # HD12B045-0600LXX2MES
Description du produit:
HD12B0450600LXX2MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
4500 N
600 MM
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)