- Part # HD12B026-0600EXX2MMS
Description du produit:
HD12B0260600EXX2MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
2600 N
600 MM
ELECTRONIC MONITORING PACKAGE ONLY
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
32 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD12B026-0600EXX2MMS
Spécifications
- Part # HD12B026-0600EXX2MMS
Description du produit:
HD12B0260600EXX2MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
2600 N
600 MM
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)