- Part # HD12B026-0600EXX1MMS
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
HD12B0260600EXX1MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
2600 N
600 MM
ELECTRONIC MONITORING PACKAGE ONLY
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
32 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 07/10/2025
HD12B026-0600EXX1MMS
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # HD12B026-0600EXX1MMS
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
HD12B0260600EXX1MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
2600 N
600 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)