- Part # HD12B026-0250ELP2MES
Description du produit:
HD12B0260250ELP2MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
2600 N
250 MM
END-OF-STROKE INDICATION OUTPUT + ANALOG (POTENTIOMETER) POSITION OUTPUT + EXX
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
32 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD12B026-0250ELP2MES
Spécifications
- Part # HD12B026-0250ELP2MES
Description du produit:
HD12B0260250ELP2MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
2600 N
250 MM
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)