- Part # HD12B026-0200EXX1MES
Description du produit:
HD12B0260200EXX1MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
2600 N
200 MM
ELECTRONIC MONITORING PACKAGE ONLY
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
32 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD12B026-0200EXX1MES
Spécifications
- Part # HD12B026-0200EXX1MES
Description du produit:
HD12B0260200EXX1MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
2600 N
200 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)