- Part # HD12B026-0150CNO1MES
Description du produit:
HD12B0260150CNO1MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
2600 N
150 MM
CAN BUS J1939 + OPEN LOOP SPEED CONTROL
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
32 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD12B026-0150CNO1MES
Spécifications
- Part # HD12B026-0150CNO1MES
Description du produit:
HD12B0260150CNO1MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
2600 N
150 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)