- Part # IBS04SF15A2NO
- Category Sensors & Switches
- Category Inductive Sensor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
IBS04SF15A2NO
IND PROX SENS. D4 CABLE SHORT 1,5MM FLUSH NPN NO
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR
D4 STAINLESS STEEL
2M CABLE
SN 1.5MM
FLUSH MOUNT
SHORT BODY
NPN NO OUTPUT
SUPPLY VOLTAGE 10-30VDC
MAX OUTPUT CURRENT 100 MA
MAX SWITCHING FREQUENCY 4.5 KHZ
OPERATING TE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 05/03/2026
IBS04SF15A2NO
Spécifications
- Part # IBS04SF15A2NO
- Category Sensors & Switches
- Category Inductive Sensor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
IBS04SF15A2NO
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR
D4 STAINLESS STEEL
2M CABLE
SN 1.5MM
FLUSH MOUNT
SHORT BODY
NPN NO OUTPUT
SUPPLY VOLTAGE 10-30VDC
MAX OUTPUT CURRENT 100 MA