- Part # SRV524024X24SK
Description du produit:
SRV524024X24SK
SRV COMPOSITE CURING BLANKET W/ VAC SEAL
24 X 24" (610 X 610MM) HEATED AREA
BLANKET SIZE: 27 X 30" (686 X 762MM)
2880 WATTS
AMP TWIST LOK 250VAC 30A - COMPATIBLE WITH ACR 3 HOT BONDER
240V
SRV524024X24SK
Spécifications
- Part # SRV524024X24SK
Description du produit:
SRV524024X24SK
2880 WATTS
240V