- Part # SRV524024X24SG
Description du produit:
SRV524024X24SG
SRV COMPOSITE CURING BLANKET W/ VAC SEAL
24 X 24" (610 X 610MM) HEATED AREA
BLANKET SIZE: 27 X 30" (686 X 762MM)
2880 WATTS
NEMA L6-30
250VAC
30A
240V
SRV524024X24SG
Spécifications
- Part # SRV524024X24SG
Description du produit:
SRV524024X24SG
2880 WATTS
NEMA L6-30
250VAC
30A
240V