- Part # SRV524012X24SB
Description du produit:
SRV524012X24SB
SRV COMPOSITE CURING BLANKET W/ VAC SEAL
12 X 24" (305 X 610MM) HEATED AREA
BLANKET SIZE: 15 X 30" (381 X 762MM)
1440 WATTS
TWIST LOCK 3 POLE
3 WIRE
DELTA
125/250VAC
30A
240V
SRV524012X24SB
Spécifications
- Part # SRV524012X24SB
Description du produit:
SRV524012X24SB
1440 WATTS
TWIST LOCK 3 POLE
3 WIRE
DELTA
125/250VAC
30A
240V