- Part # SRV524012X12SG
- Category HVAC
- Category Filter/Dryer
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SRV524012X12SG
SRV COMPOSITE CURING BLANKET W/ VAC SEAL
12 X 12" (305 X 305MM) HEATED AREA
BLANKET SIZE: 15 X 18" (381 X 457MM)
720 WATTS
NEMA L6-30
250VAC
30A
240V
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 26/10/2017
SRV524012X12SG
Spécifications
- Part # SRV524012X12SG
- Category HVAC
- Category Filter/Dryer
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SRV524012X12SG
720 WATTS
NEMA L6-30
250VAC
30A
240V