- Part # SRR5028-220Y
- Category Panel Accessories
- Category Panel Accessory
Description du produit:
SRR5028220Y
INDUCTOR
22UH
1A
30%
SHIELDED
SMD
INDUCTANCE:22ΜH
RMS CURRENT (IRMS):1.15A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):1A
PRODUCT RANGE:SRR5028 SERIES
POWER INDUCTOR CASE:5.8MM X 5.8MM X 2.8MM
DC RESISTANCE ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 23/10/2025
SRR5028-220Y
Spécifications
- Part # SRR5028-220Y
- Category Panel Accessories
- Category Panel Accessory
Description du produit:
SRR5028220Y
INDUCTOR
22UH
1A
30%
SHIELDED
SMD
INDUCTANCE:22ΜH
RMS CURRENT (IRMS):1.15A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):1A
PRODUCT RANGE:SRR5028 SERIES