- Part # SRR4028-680Y
- Category Panel Accessories
- Category Panel Accessory
Description du produit:
SRR4028680Y
INDUCTOR
SHIELDED
68UH
0.36A
30%
INDUCTANCE:68ΜH
RMS CURRENT (IRMS):630MA
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):360MA
PRODUCT RANGE:SRR4028 SERIES
INDUCTOR CASE / PACKAGE:-
DC RESISTANCE MAX:0.4OHM ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 07/10/2024
SRR4028-680Y
Spécifications
- Part # SRR4028-680Y
- Category Panel Accessories
- Category Panel Accessory
Description du produit:
SRR4028680Y
INDUCTOR
SHIELDED
68UH
0.36A
30%
INDUCTANCE:68ΜH
RMS CURRENT (IRMS):630MA
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
PRODUCT RANGE:SRR4028 SERIES
INDUCTOR CASE / PACKAGE:-