- Part # SRR4028-390Y
- Category Panel Accessories
- Category Panel Accessory
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SRR4028390Y
INDUCTOR
39UH
0.5A
30%
SHIELDED
SMD
INDUCTANCE:39ΜH
RMS CURRENT (IRMS):800MA
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):500MA
PRODUCT RANGE:SRR4028 SERIES
POWER INDUCTOR CASE:4.8MM X 4.8MM X 2.8MM
DC ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 23/10/2025
SRR4028-390Y
Spécifications
- Part # SRR4028-390Y
- Category Panel Accessories
- Category Panel Accessory
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SRR4028390Y
INDUCTOR
39UH
0.5A
30%
SHIELDED
SMD
INDUCTANCE:39ΜH
RMS CURRENT (IRMS):800MA
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
PRODUCT RANGE:SRR4028 SERIES