- Part # SRR1208-4R5ML
- Category Panel Accessories
- Category Panel Accessory
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SRR12084R5ML
INDUCTOR
SHIELDED
4.5UH
6.5A
20%
INDUCTANCE:4.5ΜH
RMS CURRENT (IRMS):6.5A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):10A
PRODUCT RANGE:SRR1208 SERIES
INDUCTOR CASE / PACKAGE:-
DC RESISTANCE MAX:0.014OHM ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 23/10/2025
SRR1208-4R5ML
Spécifications
- Part # SRR1208-4R5ML
- Category Panel Accessories
- Category Panel Accessory
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SRR12084R5ML
INDUCTOR
SHIELDED
4.5UH
6.5A
20%
INDUCTANCE:4.5ΜH
RMS CURRENT (IRMS):6.5A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):10A
PRODUCT RANGE:SRR1208 SERIES
INDUCTOR CASE / PACKAGE:-