- Part # CW100505-22NJ
- Category Panel Accessories
- Category Panel Accessory
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
CW10050522NJ
INDUCTOR
22NH
400MA
5%
2.8GHZ
SMD
INDUCTANCE:22NH
DC RESISTANCE MAX:0.3OHM
SELF RESONANT FREQUENCY:2.8GHZ
DC CURRENT RATING:400MA
INDUCTOR CASE / PACKAGE:0402 [1005 METRIC]
PRODUCT RANGE:CW100505 SERIES
PRODUCT LENGTH:1MMROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 23/10/2025
CW100505-22NJ
Spécifications
- Part # CW100505-22NJ
- Category Panel Accessories
- Category Panel Accessory
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
CW10050522NJ
INDUCTOR
22NH
400MA
5%
2.8GHZ
SMD
INDUCTANCE:22NH
DC RESISTANCE MAX:0.3OHM
SELF RESONANT FREQUENCY:2.8GHZ
DC CURRENT RATING:400MA