- Part # T10SA30-3EAWM
- Category Pilot Devices
- Category Pilot Light
- Weight 3.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
T10SA303EAWM
CONTROL AND SIGNALLING
30MM CLEAR PILOT LIGHT HEAD RIBBED LENS W/ 130V LED
3 POS CLIP
T10SA30-3EAWM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 04/02/2026
T10SA30-3EAWM
Spécifications
- Part # T10SA30-3EAWM
- Category Pilot Devices
- Category Pilot Light
- Weight 3.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
T10SA303EAWM
CONTROL AND SIGNALLING
3 POS CLIP