- Part # PS24-050D
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.77 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
PS24050D
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
SWITCHING POWER SUPPLY
PS SERIES
24 VDC @ 2A/48W (ADJUSTABLE)
120/240 VAC NOMINAL INPUT
1-PHASE
ENCLOSED
METAL HOUSING
35MM DIN RAIL MOUNT
REMOVABLE SCREW TERMINAL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 09/08/2024
PS24-050D
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # PS24-050D
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.77 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
PS24050D
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
SWITCHING POWER SUPPLY
PS SERIES
24 VDC @ 2A/48W (ADJUSTABLE)
120/240 VAC NOMINAL INPUT
1-PHASE
ENCLOSED
METAL HOUSING
35MM DIN RAIL MOUNT