- Part # 440L-T4JL1280YD
- Category Safety Systems
- Category Light Curtain
- Weight 6.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
440LT4JL1280YD
LIGHT CURTAIN
GUARDSHIELD
TRANSMITTER
INTEGRATED LASER ALIGNMENT SYSTEM
SAFETY CATEGORY TYPE 4
14 MM RESOLUTION
128 BEAMS
1280 MM HEIGHT
0.3-7.0 METER RANGE
870 NM INFRARED LED
24 VDC SUPPLY
YELLOW
MOUNTABLE
FACTORY WARRANTY DOES NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 14/08/2023
440L-T4JL1280YD
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # 440L-T4JL1280YD
- Category Safety Systems
- Category Light Curtain
- Weight 6.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
440LT4JL1280YD
LIGHT CURTAIN
GUARDSHIELD
TRANSMITTER
SAFETY CATEGORY TYPE 4
14 MM RESOLUTION
128 BEAMS
1280 MM HEIGHT
0.3-7.0 METER RANGE
870 NM INFRARED LED
24 VDC SUPPLY