- Part # 440F-EAGMU05850
- Category Safety Systems
- Category Safety Floor Mat
- Weight 3.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
440FEAGMU05850
GUARDMASTER
SAFEDGE
0110S 5MM
CUSION FACTOR BLACK
1215 ALUMINUM WITH HORIZ LIP
SET STRAIGHT EXIT W/3M CABLE
PARALLEL TERMINATION 15K OHM
5850 MM
FACTORY WARRANTY DOES NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 19/01/2022
440F-EAGMU05850
Spécifications
- Part # 440F-EAGMU05850
- Category Safety Systems
- Category Safety Floor Mat
- Weight 3.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
440FEAGMU05850
GUARDMASTER
SAFEDGE
0110S 5MM
CUSION FACTOR BLACK
1215 ALUMINUM WITH HORIZ LIP
SET STRAIGHT EXIT W/3M CABLE
PARALLEL TERMINATION 15K OHM
5850 MM