- Part # 440F-EABAV00350
- Category Safety Systems
- Category Safety Floor Mat
- Weight 3.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
440FEABAV00350
GUARDMASTER
SAFEDGE
0110S 5MM
CUSION FACTOR BLACK
1112 ZINC COATED STEEL
LHT LEFT EXIT W/1M CABLE
SERIES TERMINATION 8K OHM
350 MM
FACTORY WARRANTY DOES NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 19/01/2022
440F-EABAV00350
Spécifications
- Part # 440F-EABAV00350
- Category Safety Systems
- Category Safety Floor Mat
- Weight 3.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
440FEABAV00350
GUARDMASTER
SAFEDGE
0110S 5MM
CUSION FACTOR BLACK
1112 ZINC COATED STEEL
LHT LEFT EXIT W/1M CABLE
SERIES TERMINATION 8K OHM
350 MM