- Part # MPAR-B3100E-M4E
- Category Hydraulics
- Category Hydraulic Cylinder
- Weight 32.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
MPARB3100EM4E
MP-SERIES ELECTRIC CYLINDERS
100 MM (4.15 IN.)
460V AC
MULTITURN 1024 SIN/COS ABS ENCODER
24 VDC BRAKE
FACTORY WARRANTY DOES NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 19/01/2022
MPAR-B3100E-M4E
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # MPAR-B3100E-M4E
- Category Hydraulics
- Category Hydraulic Cylinder
- Weight 32.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
MPARB3100EM4E
MP-SERIES ELECTRIC CYLINDERS
100 MM (4.15 IN.)
460V AC
24 VDC BRAKE