- Part # MPAR-A3100E-M4A
- Category Hydraulics
- Category Hydraulic Cylinder
- Weight 20.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
MPARA3100EM4A
MP-SERIES ELECTRIC CYLINDERS
100 MM (4.15 IN.)
230V AC
MULTITURN 1024 SIN/COS ABS ENCODER
24 VDC BRAKE
FACTORY WARRANTY DOES NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 19/01/2022
MPAR-A3100E-M4A
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # MPAR-A3100E-M4A
- Category Hydraulics
- Category Hydraulic Cylinder
- Weight 20.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
MPARA3100EM4A
MP-SERIES ELECTRIC CYLINDERS
100 MM (4.15 IN.)
230V AC
24 VDC BRAKE