- Part # 873C-DDAV1000E2
- Category Sensors & Switches
- Category Proximity Switch
- Weight 0.50 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
873CDDAV1000E2
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
PROXIMITY SENSOR
NON PROGRAMMABLE
ANALOG VOLTAGE (0-10V DC)
30 MM DIAMETER
300 MM TO 1000MM SENSING DISTANCE
2 METER (6.5FT) PVC
MOUNTABLE
FACTORY WARRANTY DOES NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 06/05/2024
873C-DDAV1000E2
Spécifications
- Part # 873C-DDAV1000E2
- Category Sensors & Switches
- Category Proximity Switch
- Weight 0.50 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
873CDDAV1000E2
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
PROXIMITY SENSOR
NON PROGRAMMABLE
ANALOG VOLTAGE (0-10V DC)
30 MM DIAMETER