- Part # 836P-N2GMGC20A-D4
- Category Sensors & Switches
- Category Pressure Sensor/Transducer
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
836PN2GMGC20AD4
SOLID STATE PRESSURE SENSOR
STANDARD
NON DISPLAY
0 PSI
G 1/4 BSPP MALE
TRANSMITTER
GAUGE
2000 PSI
4 20MA ANALOG ONLY
4 PIN DC MICRO (M12)
8 30V DC
FACTORY WARRANTY DOES NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 19/01/2022
836P-N2GMGC20A-D4
Spécifications
- Part # 836P-N2GMGC20A-D4
- Category Sensors & Switches
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
836PN2GMGC20AD4
SOLID STATE PRESSURE SENSOR
STANDARD
NON DISPLAY
0 PSI
G 1/4 BSPP MALE
TRANSMITTER
GAUGE
2000 PSI
4 20MA ANALOG ONLY
4 PIN DC MICRO (M12)
8 30V DC