- Part # GPC41-12G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.58 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
GPC4112G
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
SWITCHING POWER SUPPLY
40W
12V
@ 3.3A
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 14/04/2014
GPC41-12G
Spécifications
- Part # GPC41-12G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.58 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
GPC4112G
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
SWITCHING POWER SUPPLY
40W
12V
@ 3.3A